O blogu i o zasadach

O blogu:

Blog jest pisany przeze mnie, ku uciesze mojej i wszystkich tych, którym chce się go czytać. Przewiduję około 2 artykuły na miesiąc. Blog nie będzie pisany chronologicznie. Zaczynam od od przedostatniego wyjazdu (Glasgow), a później… jak Bóg da 🙂

Czasami będą zamieszczane tylko same zdjęcia, a czasami tylko filmy. Jednak raczej będą to artykuły i zdjęcia.

Dlaczego ku uciesze mojej? W ostatnim czasie podróżuję tak dużo, że zaczyna mi się mylić, gdzie byłem i co widziałem 😀 Dzięki temu blogowi zamierzam uporządkować swoje wspomnienia, przyporządkować je do dat.

Wszelkie MERYTORYCZNE komentarze będą mile widziane. Nikt nie jest nieomylny, a więc ja również. Autor nie jest polonistą, a więc z góry prosi o wybaczenie błędów, zwłaszcza interpunkcji, która jest jego {czytaj moją :)} piętą achillesową.

Jeżeli Twoim głównym celem jest pohejtować sobie, to żegnam bez żalu itd., itp…

Wszystkie informacje co do cen, warunków pobytowych, zagrożeń i innych ważnych podróżniczych informacji będą podawane rzetelnie, zgodnie ze stanem mojej wiedzy.

Natomiast UWAGA!!! Autor (czyli ja) ma skłonność do konfabulacji i opisy pewnych przygód, ekscesów alkoholowych i innych wybryków, są najprawdopodobniej efektem mojej wyobraźni i jako takie nie mogą być potraktowane poważnie, ani tym bardziej użyte przeciwko komukolwiek. Ulubionym gatunkiem literackim autora (czyli moim) jest tzw. „gonzo”.

Co do zasad. Zasady są proste: czytamy, komentujemy, bawimy się. Life is so beautiful.

Miłej lektury… I dodajcie ten blog do ulubionych…